top of page
  • Writer's pictureMaya Goor Petel

תחזית קרובה עד סוף אוגוסט

אווירת ההתלהבות והשמחה עוד מלוות אותנו עם וונוס באריה במשולש ליופיטר בטלה ומחדירים אנרגיה של התרגשות, התחדשות, טיולים, היכרויות ומפגשים חברתיים.


מאדים ב20.8 עובר למזל תאומים. כוכב מאדים מסמל את הניצוץ לעשיה, חד וממוקד. בתאומים האנרגיה החדה של מאדים מתפזרת לכיוונים שונים. אל תתפלאו אם תהיו מוצפים בהרבה מאוד מחשבות, חדשות מסעירות, מפגשים עם אנשים שונים ומשונים, ידיעות ושמועות שבכלל לא ידוע אם יש להן בסיס. ברמה האישית, רמת הדריכות עולה והנטייה לוויכוחים גבוהה. במידה ומגיע מידע לאוזניכם, כדאי לבדוק היטב את רמת האמינות לפני שתגיבו. כמו כן, עודף מחשבות עלולות להטריד את מנוחתכם. כדאי להתחיל (למי שעדיין לא החל) במדיטציה, ריברסינג, פילאטיס, הליכות וכל פעילות גופנית הכוללת נשימות. הצד החיובי של מאדים בתאומים הוא שרמת היעילות וההספק עולים כאשר תתמקדו במספר מטרות ותשנו תנועה בהתאם לשינויים מבחוץ.

מאדים בד"כ שוהה בכל מזל כשישה שבועות. הפעם ישהה במזל תאומים שבעה חודשים! עד 25.3.2023. מאדים יכנס לנסיגה ב31.10.2022 לתקופה של מעל חודשיים עד 12.1.2023 על תקופת הנסיגה אפרט בהמשך.שמש עוברת למזל בתולה ב22.8. מזל טוב! בני מזל בתולה בעלי עין חדה, חוש אסתטי מפותח, רואים את הפרטים הקטנים ודורשים מעצמם ומסביבתם דייקנות ושלמות. מחוברים לקרקע, מדויקים ופרקטיים. האיבר בגוף השייך למזל בתולה הוא המעיים הקולטים את המזון ומפרקים אותו לגורמים החיוניים לכל איבר בגוף.

בני מזל בתולה עלולים לפתח מחשבות טורדניות כפייתיות כתוצאה מפחד לאבד שליטה. סטריליות אובססיבית, היפוכונדריה, ביקורתיות יתר, צרות אופקים, חרדתיות.

בני מזל בתולה מתמחים ברפואה, רוקחות, מתכנתים, מורים, עורכים, תזונאים.

כעת, עם מעבר השמש לבתולה, נוצר ריבוע בינה לבין מאדים בתאומים. האווירה טעונה ומלאה בחדשות סוערות וסותרות. הדיסאינפורמציה חוגג. אבל במקביל, מרקורי בבתולה במשולש לפלוטו בגדי מעניקים הזדמנות לראות ולחשוף סודות נסתרים מתחת לפני השטח.


אוראנוס כוכב המהפכות נכנס לנסיגה ב24.8 לתקופה של חמישה חודשים! עד 23.1.23. בתקופה זו יש הזדמנות לפרוץ מחסומים אישיים שנשארו תקועים עד עכשיו. בעיות אישיות שלא טופלו כראוי יעלו שוב על מנת לתקן ולעלות. מבחינה גלובלית, הכלכלה תעבור טלטלות נוספות ושינויים פתאומיים כיאה לאוראנוס במזל שור.


מולד הירח בבתולה ב27.8 בצמוד לשמש מסמל את סוף הקיץ, הזרעים באדמה הכמהים לטיפות הגשם הראשונות. המולד בריבוע למאדים בתאומים. אנרגיה חזקה התמקדות, זום אין, שאיפה לשליטה ושלמות ומנגד הרבה מאוד הסחות דעת. האנרגיה מאתגרת אותנו ללמוד לסנן בין העיקר לתפל. לעשות סדר במטרות ולהתמקד בהן תוך כדי עשיה למען אחרים מבלי להתפזר. במקביל למולד הירח, מרקורי במאזניים במשולש למאדים בתאומים מעניקים הזדמנות לראות את המציאות מזוויות שונות וחדשות שלא הכרנו, לצאת מהמגבלות האישיות, להיות אמיצים ולצאת מהקופסא.

בזמן מולד הירח, אנרגיה עוצמתית נוספת מגיעה משבתאי בדלי מול וונוס באריה ושניהם בצומת T מאתגר לאוראנוס בשור. מבחינה גלובלית, אנרגיה זו מעצימה את הפער בין המבנה הכלכלי העולמי הישן אל מול הצרכנות המשתנה. מלחמות אגו עלולות להתגבר מכיוון שזווית זו נמצאת על המזלות המקובעים. מבחינה אישית, זווית זו עלולה להגביר מאבק בין אורח חיים ישן לחדש. על מנת לפרוץ את תקרת הזכוכית האישית, צריך לוותר על דפוסים שתוקעים ומורידים. מולד הירח בבתולה ביכולתו לעורר אותנו ולהאיר את הצד החיובי והחיוני שנמצא בפרטים הקטנים בכל צעד של שינוי וביחד עם הצומת T קיימת אפשרות לגלות כח רצון מאוד גדול ונחישות לשינוי מבורך.


מאחלת לנו שבת שלום מאירה ושלווה

באהבה,

מאיה גור פטל

24 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page