top of page
  • Writer's pictureMaya Goor Petel

תחזית קרובה עד 18.3

Updated: Mar 11, 2022

האנרגיה השבוע ממשיכה להיות קוטבית בצורה קיצונית. הקוטביות תמשך עד לסוף החודש.

שמש נמצאת בין יופיטר לבין נפטון במזל דגים ומציפים בעוצמה רגשות של אופטימיות, אהבה, אמונה, חסדים, חמלה, רגישות הדדית ונתינה גדולה יחד עם נטייה לאופוריה וניתוק מהמציאות הקיימת. מצד שני, אנרגיה זו עלולה להכביד על מצב הרוח, פסימיות, כגודל הציפיה כך גודל האכזבה. במקביל לאנרגיה הרגשית, מתחזקת אנרגיה קרה מאוד ומחושבת מצמידות מאדים וונוס בדלי. העקשנות להילחם עבור ערכים מתחזקת ואיתה תחושת קיפאון רגשי. מאדים וונוס בדלי מורידים את הטמפרטורה תרתי משמע ומזכירים ימים קודרים מהמאה שעברה. צמידות מאדים וונוס בדלי נוגעת בנושאי החברה והכלכלה: צדק חברתי, זכויות הפרט וחופש הביטוי. הימים הבאים בהם וונוס ומאדים צמודים ומתקרבים לשבתאי בדלי, עולה תחושה של הצטמצמות מוראלית וכלכלית, הרוח נושבת קרירה. מבחינה אישית, אם אתם מרגישים ריחוק חברתי, שימו לב מאלו אנשים אתם חשים צורך להתרחק עכשיו ומה זה אומר לגביכם? זה זמן מצוין לקלף שכבות ולבדוק מה גורם לחוסר סיפוק עצמי ולביקורת אישית נוקשה? ומכאן למודעות עצמית ברוכה. על מנת לצלוח ימים אלה (ונוס ומאדים יהיו צמודים בדלי עד סוף החודש) כדאי להתחבר להודיה, אופטימיות ותקווה ולהגדיל את האמונה בחיים ובטוב בהשראתם של יופיטר, שמש ונפטון בדגים. הניגודיות אדירה בין אכזריות קרה אליה אנחנו עדים לבין העזרה ההדדית, החמלה והנתינה החוצה גבולות.ב11.3 רוח הלחימה למען הצדק והערכים החברתיים עולה שלב עם אסטרואיד ווסטה שעובר לדלי ומחזק את העמידה מאחורי הערכים עבורם נלחמים עם מאדים וונוס בדלי.


מ13.3 עד 15.3 שמש צמודה לנפטון והרגשות מציפים לקטבים מנוגדים. מצד אחד נתינה ללא גבולות, אופטימיות, חמלה גדולה ומעשי חסד גלובליים. מצד שני, נחשפים הרבה שקרים ותרמיות. אשליות מתנפצות אל מול המציאות ועלולות להביא לכבדות רגשית ודכאון.


מ16.3 עד 17.3 התקשורת נפתחת. הזדמנות לשיתופי פעולה, פתיחות רגשית ומפגשים עם חברים שלא התראתם זמן רב. מרקורי בדגים במשושה לאוראנוס בשור מחזקים את האינטואיציה. נוצרת הזדמנות לתקשר בצורה שונה, פתוחה, אינטואיטיבית ובונה. אבל במקביל, מאדים וונוס בדלי בריבוע לאוראנוס בשור מקשיחים את ההתבצרות בעמדות, אווירה של תחבולות ומלחמה. הזהרו מהבטחות שווא, עוקצים ומרמה. האנרגיה מושכת חזק לשני כיוונים מנוגדים. הנטייה לאימפולסיביות ואגרסיביות חזקה מאוד עכשיו גם עם צמידות אסטרואיד פאלאס לכירון בטלה. עם היעדר פלנטות במזלות אדמה, המלחמה הקשה באוקראינה עלולה להחמיר עוד יותר על אף המילים המנחמות כי דיבורים לחוד ומעשים לחוד. מבחינה אישית, כדאי לבדוק בסיס לעובדות לפני שתסיקו מסקנות, תביעו עמדות ותנקטו בפעולה.

בימים אלה אנחנו חוגגים את חג הפורים שמבטא בבהירות את הביטוי לאנרגיה הקוטבית שאנחנו חווים כעת. "ונהפוכו". איך ברגע אחד הגורל התהפך מכעס, חורבן והשמדה, לחיים, אורה ושמחה.


ב18.3 ירח מלא ועוצמתי מאוד במזל בבתולה (אוקראינה מזל בתולה) מול שמש בדגים. על כך אפרט בפוסט הבא.


מאחלת לכולנו שבת שלום, שלווה ומאירה

באהבה,

מאיה גור פטל

29 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page